Ruszyla sprzedaz biletow na Off Festival!

Ruszyła sprzedaż biletów na Off Festival!


Od 18 czerwca do 17 lipca dwudniowy karnet na Off Festival kosztuje tylko 35 złotych. Od 17 lipca do 16 sierpnia - 45 złotych, a w trakcie festiwalu 17 i 18 sierpnia - 55 złotych. Bilety jednodniowe będzie można kupić w trakcie festiwalu w cenie 35 zł.

Bilety do nabycia w sieci sprzedaży Ticketpro.pl i Eventim.pl.

Ubiegłoroczny Off Festival był jedną z najciekawszych alternatywnych imprez muzycznych w Polsce. Pojawiło się na nim ponad 10 tys. fanów. Na drugą edycję festiwalu najlepiej zarezerwować sobie cały weekend od 17 do 19 sierpnia.

Przez dwa pierwsze dni na kąpielisku Słupna w Mysłowicach zagra ponad 40 artystów z Polski i zagranicy.

Nie znamy jeszcze nazw wszystkich zespołów. Na pewno warto wspomnieć o trzech grupach. To australijski Architecture In Helsinki (postmodern-dance) oraz brytyjskie Electrelane (post rock) i Iliketrains (post rock-intelligent-goth).

Architecture In Helsinki w rodzimej Australii jest już prawdziwą gwiazdą. Ośmiooosobowa grupa multiinstrumentalistów ma już też za sobą trasy koncertowe po USA oraz wspólne koncerty z takimi sławami jak David Byrne czy Belle & Sebastian.

Zespół powstał w Melbourne w 2000 r. Każdy z muzyków jest multiinstrumentalistą, grają m.in. na syntezatorach, instrumentach dętych, gitarach i perkusjonaliach. Właśnie promują tegoroczny album Places Like This. Ich muzykę określono m.in. jako “Flaming Lips z niesłychanie dużą ilością cukru”. Koncert Architecture In Helsinki z dość chaotycznego ciągu niesłychanie chwytliwych, często genialnych, czasem bezlitośnie ukróconych przed czasem motywów przemienić się może w logiczną, przekonującą całość. Po godzinie jazdy kolejką górską w towarzystwie rozbrykanej ferajny marzyłem o spokojnej, domowej sesji z ich nową płytą – czytamy w relacji screenagers.pl z koncertu w Edynburgu w 2005 roku.

powrót