Premiera płyty "Offensywa 2" na OFF Festival 2007!

OFFENSYWA 2

PREMIERA – 17.08.2007 – OFF FESTIVAL


Alternatywni, (jeszcze) bez kontraktów i fonograficznego debiutu. Bez kompleksów, pozerstwa i doświadczeń w tzw. branży. Z garaży, piwnic i płyt demo. Polskie Radio i autor audycji Offensywa - Piotr Stelmach - z radością przedstawiają kolejne utwory młodych, głodnych sukcesu Artystów. Są wśród nich min. Nerwowe Wakacje, Surowa Kara Za Grzechy, Nell, Muchy, New York Crasnals, California Stories Uncovered, Hatifnats i Twilite. Fani alternatywnego grania niech słuchają. Wydawcy niech słuchają i podejmują szybkie decyzje, najlepiej pozytywne. Tu nie ma ściemy. I nie będzie!

Premiera płyty Offensywa 2 planowana jest podczas drugiej edycji Off Festivalu w Mysłowicach (17-19 sierpnia). Wydawnictwo w cenie 16 złotych będzie można kupić już podczas imprezy. Dwa tygodnie wcześniej – 3 sierpnia – do sklepów trafi epka promująca płytę, zatytułowana Shoes & Microphones. Znajdą się na niej piosenki sensacyjnych (!!!) projektów Nerwowe Wakacje i Surowa Kara Za Grzechy oraz rarytasy nagrane specjalnie dla Trójki i Offensywy przez zespoły Psychocukier, Out Of Tune, Renton i Pustki.

Redakcją i kompilacją wydawnictw zajmują się dziennikarze Programu III Polskiego Radia - Anna Gacek i Piotr Stelmach. Autorem grafiki jest, tak jak w przypadku pierwszej części tej serii, basista zespołu The Car Is On Fire i plastyk w jednej osobie – Kuba Czubak.

Offensywne szczoty pracują i polecają!!!

www.polskieradio.pl
www.polskieradio.pl/trojka

powrót